Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Humanity sa konečne dočkalo dátumu vydania, príde v Máji

Po takmer tri a pol roku od ohlásenia sa hra od tvorcov Tetris: Effect dočkala dátumu vydania.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Humanity screenshot 2

Asi jedna z najzvláštnejších hier zo včerajšieho State of Play, Humanity, sa po rokoch znova pripomína. Znie to neuveriteľne, no hru vývojári svetu predstavili ešte v Septembri 2019.

Dnes, po takmer tri a pol roku sa konečne dočkala dátumu vydania. Humanity vyjde už v Máji 2023 na PC, Playstation 4 a Playstation 5. Podporovať bude aj VR headsety Playstation VR a Playstation VR2.

O čom hra je sa pomerne ťažko vysvetľuje. Hra sa odohráva vo svete, kde je ľudstvo stratené. Prišlo o dušu, intelekt, slobodnú vôľu. No a potom ste tu vy, osamelý záchranca v podobe psa. Konkrétne psa plemena Shiba Inu. Vašou úlohou tak bude previesť masu ľudí jednotlivými úlohami. Ak chcete vedieť viac, určite zamierte na Playstation Blog, kde sa vývojári o hre a jej svete rozpísali podstatne viac.

Vývojári zároveň popri oznámení dátumu vydania prišli aj s dvoma skvelými správami. Tou prvou je fakt, že už teraz si môžete stiahnuť demo tejto hry na Steame a Playstation Store. 

Druhou skvelou správou je fakt, že Humanity bude obsahovať aj vlastný editor úrovní. Takto hra získa na znovuhrateľnosti, nakoľko budete môcť hrať tie úrovne, ktoré vytvoria ostatní hráči. Alebo sa so svetom podeliť o vlastné výtvory.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Humanity - Reveal Trailer | PS5, PS4, PSVR & PS VR2 Games

Humanity - Reveal Trailer | PS5, PS4, PSVR & PS VR2 Games

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry