Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

In Tanta We Trust, DLC pre Forspoken sa ukazuje v gameplay traileri

Forspoken sa už koncom mesiaca dočká plateného rozšírenia.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Forspoken In Tanta We Trust

Forspoken vyšiel začiatkom roka na PC a Playstation 5 a hra dopadla tak, ako sa z ukážok aj očakávalo. Niektorým sa hra páčila, no priemer 66% na Metacritic v čase vydania hovoril o tom, očakávania boli väčšie, ako skutočný výsledok.

Každopádne, ak ste hru hrali a páčila sa vám, máme pre vás skvelú správu. Už koncom mesiaca vyjde DLC s názvom In Tanta We Trust. Hráči sa môžu tešiť na nové pohyby, mágiu ale aj boss fighty. Po príbehovej stránke ide o prequel k Forspoken, takže sa dozviete čo-to nové o svete, v ktorom sa hra odohráva.

Forspoken: In Tanta We Trust vychádza 25. Mája na PC a Playstation 5.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Forspoken - In Tanta We Trust Gameplay Reveal Trailer

Forspoken - In Tanta We Trust Gameplay Reveal Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články