Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Indiana Jones bude Xbox exkluzivita

Hra mala pôvodne vyjsť aj na PlayStation.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Indiana Jones

Včera bol prvý deň, kedy sa na súde stretli FTC a Microsoft ohľadom akvizície Activisionu. To najzaujímavejšie z prvého dňa vám ráno spísal Lukáš v prehľadovom článku.

Jednou z tých zaujímavejších informácií je fakt, že chystaná Indiana Jones hra vyjde exkluzívne na PC a Xbox. Samozrejmosťou tak bude to, že hra bude hneď od prvého dňa súčasťou Xbox Game Passu.

Indiana Jones mal pôvodne vyjsť aj na PlayStation

Pôvodne však hra mala vyjsť multiplatformovo, čiže užiť si ju mali aj hráči na PlayStatione. Potvrdil to jeden z najvyšších predstaviteľov Bethesdy, Pete Hines. 

Hinesa sa právnici FTC spýtali, že predtým, ako Microsoft získal Bethesdu, mala materská spoločnosť Zenimax podpísanú dohodu s Disney ohľadom "vytvorenia Indiana Jones hry pre viaceré konzoly", na čo odpovedal "áno".

Šéf vydavateľstva bol potom požiadaný, aby potvrdil, či po akvizícii spoločnosťou Microsoft spoločnosť Disney položila otázku, na ktoré konzoly bude Indiana Jones hry vydaná. Hines opäť odpovedal "áno".

Následne potvrdil, že Bethesda neskôr zmenila dohodu so spoločnosťou Disney a že Indiana Jones vyjde ako Xbox exkluzivita, čiže vyjde na PC, Xbox a hneď na vydanie do ponuky Xbox Game Passu.

Aktuálne o hre toho veľa nevieme. Ak však nechcete, aby vám niečo ušlo, dajte hre Indiana Jones na našich stránkach follow. Následne všetky články nájdete vo svojom špecializovanom feede.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry