Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

inXile Entertainment oznámilo svoju novú hru, Clockwork Revolution

Steampunkové FPS RPG, kde sa budete hrať s časom? Presne také je Clockwork Revolution!

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Clockwork Revolution Xbox Showcase 2023

Štúdio inXile Entertainment dnes počas Xbox Showcase 2023 ohlásilo pomerne zaujímavé steampunkové FPS RPG z viktoriánskej doby - Clockwork Revolution.

Premisa hry je pomerne jednoduchá. V metropole Avalon vládne bezohľadná Lady Ironwood. Tá za pomoci zariadenia s názvom Chronometer cestuje späť v čase, aby upravovala kľúčové momenty v histórii mesta. A výsledok? Robotnícka trieda bojujúca o každodenné prežitie v slumoch, zatiaľ čo elita mesta, a hlavne Lady Ironwood, si užíva ešte väčšie bohatstvo a moc.

A v tom prichádzate na scénu vy. Zistíte, ako Lady Ironwood manipuluje mestom a za pomoci Chronometra cestujete späť do minulosti a činíte najrôoznejšie rozhodnutia. Následne sa vraciate späť do prítomnosti a zisťujete, aké majú vaše rozhodnutia následky. A to nie len na mesto, ale aj jednotlivé postavy.

Vývojári tak sľubujú napínavý príbeh, ktorý zrejme ponúkne viac koncov a bude nabádať hráčov k tomu, aby si titul zahrali viackrát. Takto na papieri to vyzerá veľmi sľubne.

Hra aktuálne nemá stanovený dátum vydania, no príde na PC (Steam) a Xbox Series S|X. Hra by mala rovno na vydanie prísť aj do ponuky Xbox Game Passu.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Clockwork Revolution - Official Reveal Trailer

Clockwork Revolution - Official Reveal Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry