Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Kedy a kde sledovať The Game Awards 2022?

A koľko hier uvidíme?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The Game Awards 2022 Kde Sledovať

Posledná veľká herná akcia roku 2022, The Game Awards sa bude konať už tento týždeň v noci zo štvrtka na piatok. Tak ako každý rok, aj teraz sa môžeme tešiť nie len na odovzdávanie cien najlepším hrám, hercom a vývojárom, ale aj na kopec nových oznámení.

The Game Awards 2022 prinesie 30-40 nových trailerov, množstvo z nich budú CGI trailery ale uvidíme aj kopec gameplay trailerov. Geoff Keighley, režisér a moderátor podujatia oznámil, že sa môžeme tešiť na skutočne vľké oznámenia. Zároveň povedal, že TGA 2022 bude výrazne kratšie, ako minulé roky.

Titulný obrázok Youtube videa

Kedy a kde sa dá sledovať The Game Awards 2022?

Akcia The Game Awards 2022 sa bude naživo vysielať 9.12.2022 o 01:30 ráno nášho času. Keďže ide o hlbokú noc a veľa ľudí to pozerať nebude, trailery z týchto oznámení nájdete ráno na našom webe. Odporúčame olajkovať náš Facebook, kde vám tieto novinky budeme postovať.

Priamy prenos môžete sledovať na YouTube účte The Game Awards, ale aj na Twitchi, Twitteri, aj na Facebooku. Pre-Show štartuje 30 minút pred hlavnou udalosťou, teda o 01:00 ráno nášho času. Pre-Show bude už tradične moderovať Sydnee Goodman.

Aké hry uvidíme na The Game Awards 2022?

Na akcii uvidíme množstvo nových oznámení, ale aj trailerov na hry, ktoré sú už známe. Svoje novinky na TGA príde predstaviť 505 Games (zatiaľ spustili tento teaser), Naoki Yoshida odprezentuje novinky okolo Final Fantasy XVI, uvidíme aj Tekken 8.

Z nepotvrdených hier by sme mali vidieť Diablo 4, novú hru Hidea Kojimu, Star Wars Jedi: Survivor a novú hru Crash Bandicoot.

Rockay City Sleeping Dogs 2023 game

Je toto prvý obrázok z novej hry Sleeping Dogs?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry