Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Je toto prvý obrázok z novej hry Sleeping Dogs?

Možno sa chystá oznámenie na The Game Awards.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

02. December 2022

Rockay City Sleeping Dogs 2023 game

505 Games a Epic Games spustili odpočítavanie oznámenia, ktoré odprezentujú na The Game Awards. K tejto príležitosti spustili oficiálnu stránku novej hry visitrockaycity.com. Na stránke sa len prehráva video s mestom v pozadí a odpočítavajú sa dni a hodiny do oznámenia.

Podľa insidera Shinobi602 to môže byť aj nová hra Sleeping Dogs, po ktorej fanúšikovia už roky volajú. V komentároch na Twitteri sa však objavil aj názom True Crime. Naopak, môže to byť aj úplne nová značka inšpirovaná kriminálnymi hrami v otvorenom svete veľkomesta.

Na oficiálne oznámenie si budeme musieť počkať do The Game Awards, priamy prenos bude v Piatok, 9.12.2022 o 01:30 nášho času.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený