Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Koľko času vám zaberie prejsť The Lord of the Rings: Gollum?

Dĺžka hry sa pohybuje v dnešných štandardoch.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Lord of the Rings Gollum screenshot 3

Už 25. Mája vychádza stealth akčná adventúra The Lord of the Rings: Gollum. Keďže do vydania ostáva už len pár dní, vývojári sú čoraz viac ochotní prezrádzať rozličné detaily o hre.

V rozhovore pre portál GamingBolt sa producent Harald Riegler rozhovoril o dĺžke hry. "Pokojné hranie hry s preskúmavaním nádherne spracovaných prostredí a počúvaním dialógov vám zaberie približne 20 hodín," hovorí Riegler. "Zarytí hráči dobrodružstiev budú schopní hru dokončiť rýchlejšie, ale všetkým odporúčame, aby si našli čas a nadýchali sa vzduchu Stredozeme, " dodáva.

20 hodín je pomerne štandardná dĺžka, ktorú majú dnešne lineárne adventúry. Ak vás hra zaujala, určite zamierte aj na našu stránku hry, kde nájdete ďalšie zaujímavé informácie.

The Lord of the Rings Gollum

The Lord of the Rings: Gollum dostal HW požiadavky, ukazuje RTX grafiku v novom traileri

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články