Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

La Casa de Papel (Money Heist) sa dočká mobilnej hry

Obľúbený Netflix seriál príde aj na mobily ako hra.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

10. Jún 2022

La-Casa-de-Papel-mobilna-hra

Jeden z najpopulárnejších seriálov posledných rokov, La Casa de Papel, sa dočká oficiálnej hry.

Hra ponúkne svojský art-štýl a vy sa v nej stanete členom gangu, ktorý sa s Daliho maskou na tvári snaží úspešne vykonať obrovskú lúpež. O hre toho veľa nevieme. Počas Netflix Geeked Week 2022 live-streamu sme mali možnosť vidieť aj krátku ukážku hrateľnosti, v ktorej bolo vidieť, že v hre budete zneškodňovať nepriateľov, riešiť rôzne hádanky, no príde aj akčné strieľanie.

Mobilná hra La Casa de Papel (Money Heist) nateraz nemá stanovený dátum vydania, no dočkať by sme sa jej mali už čoskoro.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články