Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Legendární česká hra v obrazech. Oznámena kniha The Art of Mafia Trilogy

První díl série Mafia z roku 2002 patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

03. Marec 2022

The-Art-Of-Mafia-Trilogy

K příležitosti 20. výročí série vznikne unikátní prémiový artbook The Art of Mafia Trilogy, ve kterém si čtenář prohlédne celou sérii Mafia od prvních vývojářských krůčků až po současnost.

Mafia je jeden z prvních velkých titulů, který dobyl také zahraniční trhy a zasadil ČR do videoherní mapy světa. Spolu s dvojicí následujících pokračování série prodala miliony kusů po celém světě.

„Na Mafii vyrostla celá jedna generace českých hráčů a máme proto ohromnou radost, že jsme se do téhle knihy mohli pustit. Sice to zní otřepaně, ale je to doslova splněný sen,” říká Martin Schovanec, spolumajitel obchodu Xzone. Pro Xzone je to v pořadí již třetí velký videoherní artbook, na kterém pracuje. Na svém kontě má dvě čtenářsky i prodejně úspěšné knihy The Art of Kingdom Come: Deliverance a The Art of Creaks.

Kniha The Art of Mafia Trilogy je oslavou 20. výročí série. Nahlíží do její spletité historie a fanoušky nadchne i některými nikdy neviděnými materiály. „V The Art of Mafia Trilogy se podíváme pod pokličku, názvu knihy navzdory, rovnou čtyřem hrám. Své kapitoly se totiž dočká také nedávný remake prvního dílu,” dodává Josef Netrh, editor chystaného titulu.

Artbook vzniká v úzké spolupráci se studiem Hangar 13, které pracovalo nejen na hrách Mafia 3 a Mafia Definitive Edition, ale najdeme v něm i řadu veteránů z celé historie série. Jejich zkušenosti a vhled jsou pro knihu nepostradatelné.

Distribuci a vznik připravovaného titulu zastřešuje videoherní distributor Cenega Czech s.r.o., díky kterému ji po vydání najdou čtenáři a hráči v každém dobrém knihkupectví. The Art of Mafia Trilogy vyjde samostatně v české a anglické jazykové verzi.

Autoři: Hangar 13 / Xzone
Distribuce: Cenega / 2K Games
Počet stran: cca 230–260
Rozměry: 300 × 230 mm, vázaná
DMOC: 999 Kč
Předpokládaný termín: 29. 8. 2022
V předprodeji na Xzone zde: https://www.xzone.cz/kniha-the-art-of-mafia-trilogy-cz

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Kniha The Art of Mafia Trilogy je dokončena!

Kniha The Art of Mafia Trilogy je dokončena!

Brzy půjde do prodeje v českém vydání!