Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Legendární česká hra v obrazech. Oznámena kniha The Art of Mafia Trilogy

První díl série Mafia z roku 2002 patří v České republice mezi nesmrtelné videoherní legendy.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
The-Art-Of-Mafia-Trilogy

K příležitosti 20. výročí série vznikne unikátní prémiový artbook The Art of Mafia Trilogy, ve kterém si čtenář prohlédne celou sérii Mafia od prvních vývojářských krůčků až po současnost.

Mafia je jeden z prvních velkých titulů, který dobyl také zahraniční trhy a zasadil ČR do videoherní mapy světa. Spolu s dvojicí následujících pokračování série prodala miliony kusů po celém světě.

„Na Mafii vyrostla celá jedna generace českých hráčů a máme proto ohromnou radost, že jsme se do téhle knihy mohli pustit. Sice to zní otřepaně, ale je to doslova splněný sen,” říká Martin Schovanec, spolumajitel obchodu Xzone. Pro Xzone je to v pořadí již třetí velký videoherní artbook, na kterém pracuje. Na svém kontě má dvě čtenářsky i prodejně úspěšné knihy The Art of Kingdom Come: Deliverance a The Art of Creaks.

Kniha The Art of Mafia Trilogy je oslavou 20. výročí série. Nahlíží do její spletité historie a fanoušky nadchne i některými nikdy neviděnými materiály. „V The Art of Mafia Trilogy se podíváme pod pokličku, názvu knihy navzdory, rovnou čtyřem hrám. Své kapitoly se totiž dočká také nedávný remake prvního dílu,” dodává Josef Netrh, editor chystaného titulu.

Artbook vzniká v úzké spolupráci se studiem Hangar 13, které pracovalo nejen na hrách Mafia 3 a Mafia Definitive Edition, ale najdeme v něm i řadu veteránů z celé historie série. Jejich zkušenosti a vhled jsou pro knihu nepostradatelné.

Distribuci a vznik připravovaného titulu zastřešuje videoherní distributor Cenega Czech s.r.o., díky kterému ji po vydání najdou čtenáři a hráči v každém dobrém knihkupectví. The Art of Mafia Trilogy vyjde samostatně v české a anglické jazykové verzi.

Autoři: Hangar 13 / Xzone
Distribuce: Cenega / 2K Games
Počet stran: cca 230–260
Rozměry: 300 × 230 mm, vázaná
DMOC: 999 Kč
Předpokládaný termín: 29. 8. 2022
V předprodeji na Xzone zde: https://www.xzone.cz/kniha-the-art-of-mafia-trilogy-cz

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Kniha The Art of Mafia Trilogy je dokončena!

Kniha The Art of Mafia Trilogy je dokončena!

Brzy půjde do prodeje v českém vydání!

Najpopulárnejšie hry