Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Life Is Strange: Double Exposure nabídne tři nesmyslné edice

Prachy, prachy, prachy. Mají to ale zapotřebí u offline adventury ?

Profilový obrázok autora článku - Jakub Jakub
Life Is Strange Double Exposure logo

Ohlášení nového dílu Life is Strange bylo dozajista jedním z největších a nejhezčích překvapení letošního Xbox Showcase. Radost máme nejen kvůli novému přírůstku do této rodiny, ale hlavně také proto, že se vrátíme do již dospělé kůže Max Caulfield, nebo-li Maxine, čili hrdince prvního dílu. Max už sice nemá schopnost vracet čas, její novou schopností bude možnost nahlížet do paralelní dimenze.

To budeme opravdu potřebovat, protože hlavní příběhová linie se bude točit okolo vraždy naší velmi dobré kamarádky Safi. A jak už taky víme, v paralelní dimenzi bude Safi žít, ale v bezpečí rozhodně nebude. A v tu chvíli nastoupí Max a její nová schopnost.

Ačkoliv už Life is Strange není v rukou Don't Nod studia, nýbrž studia Deck Nine Games, rozhodně to vypadá na oko dobře. Otázkou ovšem je, zda není návrat Max jen obyčejný marketingový tah. Vzhledem k odhaleným edicím hry to bohužel vypadá že ano. Offline příběhová adventura Life Is Strange: Double Exposure totiž nabídne tři různé edice hry za různé ceny. A je to fakt úlet.

Základní edice bude stát 50 eur a nabídne logicky základní hru s ničím navíc. Druhá, lepší Deluxe edice bude stát 60 eur a nabídne nám nějaké speciální outfity pro Max. Třetí a nejdražší Ultimate edice bude stát 80 eur a kromě dalších nesmyslných outfit packů (Final Fantasy outfit už je fakt úlet) nám umožní zahrát si hru o dva týdny dříve plus tajemný kočičí quest.

Sami si utvořte názor zda je něco takového vůbec morální, účtovat si peníze za takové nesmysly u hry s pevným launchem, která je navíc offline single příběhová adventura.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub

Jakub Hviezda

Zapálený PC hráč hrající hry všeho druhu už přes dvacet let a pro kterého konzole znamenají jen sprosté slovo

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry