Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Life is Strange: True Colors vám dopraje väčšiu slobodu

Vývojári Life is Strange: True Colors prezradili ďalšie detaily o hre.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Life is Strange True Colors Recenzia screenshot 1

Na včerajšej akcií Future Games Show sa ukázala aj očakávaná adventúra Life is Strange: True Colors. V hre sa hlavná postava, Alex Chen, po rokoch strávených v pestúnskej opatere vydáva do mestečka Haven Springs. Jej dôvod návštevy je jednoduchý - po rokoch sa chce opäť stretnúť so svojim bratom Gabeom. Udalosti však dostanú nečakaný spád.

Life is Strange True Colors Recenzia screenshot 2

Sledujte prvý trailer Life Is Strange: True Colors

Môžete ísť kam chcete a za kým chcete

Počas prezentácie nám game director, Zak Garriss, poskytol nové detaily o hre. Hovorí, že v True Colors chcú dať hráčom väčšiu slobodu v tom, kam idú a s kým budú interagovať. Vďaka tomu v hre dostane oveľa väčšie prostredie, ako v ktoromkoľvek Life is Strange titule predtým.

Po Heaven Springs by sme sa mali vedieť voľne pohybovať a s jednotlivými postavami si budeme môcť budovať vzťahy. Nakoľko je Alex bisexuálka, budete môcť nadviazať aj romantický vzťah s dvoma postavami. Jednou z nich je aj Steph, ktorú si môžete pamätať z Life is Strange: Before the Storm.

Postavu Steph do hry zakomponovali aj preto, aby hráčom ukázali, že True Colors je súčasťou väčšieho univerza a jednotlivé tituly spolu súvisia. Možno sa vám po predchádzajúcej vete natíska otázka, prečo hru nepomenovali jednoducho Life is Strange 3. Zak Garriss hovorí, že nechceli za názov hry dať ďalšie číslo, nakoľko v tomto prípade nejde o priame pokračovanie predchádzajúceho titulu Life is Strange 2.

Life is Strange: True Colors vychádza 10. Septembra na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series S|X.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Life Is Strange: True Colors Developer Presentation

Life Is Strange: True Colors Developer Presentation

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry