Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Live-action film The Legend of Zelda je v príprave, ohlásilo Nintendo

Po úspechu Maria chce Nintendo priniesť na filmové plátna ďalšiu svoju značku.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Legend of Zelda Film Nintendo

V prvej polovici tohto roka prinieslo Nintendo na filmové plátna kresleného Super Maria. A film to bol úspešný, veď v kinách zarobil viac ako 1.3 miliardy dolárov. 

Dnes vieme, že pri Mariovi to nekončí. Nintendo už chystá live-action film na motívy The Legend of Zelda. Presne tak, nie rozprávku, ale hraný film.

Film The Legend of Zelda je v príprave

Nintendo v tlačovej správe zverejnilo podrobnosti. Producentom filmu bude Shigeru Miyamoto, legendárny  videoherný dizajnér a tvorca Zeldy, a spolu s ním aj Avi Arad, šéf produkčnej spoločnosti Arad Productions, ktorá sa na filme podiela.

Samotný Zelda Film vznikne v ko-produkcií práve medzi Nintendom a Arad Productions. Režisérom bude Wes Ball, ktorého filmový fanúšikovia môžu poznať ako režiséra trilógie Labyrint (Maze Runner), ale aj chystaného Kingdom of the Planet of the Apes.

Zaujímavosťou je, že finančne sa na filme bude podieľať aj Sony Pictures Entertainment. Táto firma bude mať na starosti hlavne celosvetovú distribúciu filmu do kín.

Bohužiaľ, nateraz nepoznáme žiadne ďalšie podrobnosti. Ani hercov či plánovaný dátum vydania. Dá sa však očakávať, že skorej ako v roku 2025 sa žiadneho filmu v kinách nedočkáme.

Nintendo Wallpaper

Nintendo je nabudené, pod značkou Nintendo Pictures pripraví viacero filmov

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry