Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Lost Records: Bloom & Rage predstavuje hlavnú hrdinku a prostredie

Sledujte najnovší trailer z očakávanej hry od vývojárov zo štúdia Don't Nod.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Lost Records Bloom & Rage screenshot 1

Vývojári zo štúdia Don't Nod už tento rok prinesú na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X svoje najnovšie príbehové dobrodružstvo. Tentokrát sa pozrieme do fiktívneho mestečka Velvet Core.

Hra sleduje udalosti leta v roku 1995. Štvorica kamarátov - Swann, Nora, Autumn a Kat - trávia leto spoločne. Stretávajú sa, poflakujú, počúvajú hudbu, no hlavne, stávajú sa z nich najlepší priatelia. Až do momentu, ktorý navždy zmení ich život... Po 27 rokoch prelomia mlčanie a spoločne sa stretávajú, aby čelili temnému tajomstvu.

V traileri môžeme vidieť rôzne útržky zo života postáv, ktoré na svoju kameru natočila introvertná Swann. Vidieť tak môžeme nie len hlavné postavy, ale aj miesta, ktoré na jeseň roka 2024 v hre navštívime.

Vývojári zo štúdia Don't Nod aj tentokrát hru prinesú v epizodickom formáte. Konkrétne sa môžeme tešiť na dve polovice hry, ktoré medzi sebou budú mať mesačnú pauzu. Vývojári to zdôvodňujú tým, že chcú, aby hráči medzi sebou komunikovali, vytvárali teórie a ostávali v napätí z toho, čo príde ďalej.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Lost Records: Bloom & Rage | Lo-fi Summer Trailer

Lost Records: Bloom & Rage | Lo-fi Summer Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry