Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Mapa vo Fortnite sa s prichádzajúcou piatou sériou opäť mení

Kompletný prehľad toho, čo by sa malo na mape Fortnite zmeniť. 

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

26. Jún 2018

Fortnite Season 5

Kráľ fenoménu nového herného štýlu Battle Royale, Fortnite, pomaly končí svoju štvrtú sezónu a s ňou už tradične prichádzajú zmeny mapy, ktorá sa zo sezóny na sezónu transformuje, na konci Season 3 na virtuálny svet Fortnite dopadol obrovský meteorit a zrovnal niektoré časti mapy so zemou, teraz sa nám okolie dáva pomaličky dokopy, ale dejú sa aj iné zmeny.

Twitter užívateľ DieBuddies zverejnil náhľad novej mapy, ktorú pre nás chystajú tvorcovia. Je na nej vidieť niekoľko zmien oproti minulej. Objavila sa nám nová budova v Tilted Towers, kamióny sa už blížia ku Greasy Groove a do Dusty Divot, krátera, ktorý vznikol po páde meteoritu, pribudlo zase viacej zelene.

Takto by mala vyzerať mapa v Season 5:

V Dusty Divot sa opäť začína objavovať zeleň:

Dusty Divot, nová lokalita, ktorá vznikla po náraze meteoritu, je jednou z najmasívnejších zmien, ktoré sa doteraz udiali vo Fortnite. Po náraze sa nám objavili v hre aj "skákajúce kamene", ktoré sa postupne dostávajú aj do iných častí v mape (napríklad v kamióne pri Snooby Shores). Dusty Divot sa pomaly ale isto regeneruje.

Tilted Towers sa tiež dáva do kopy po meteorickom roji:

Najobľúbenejšia lokalita Tilted Towers sa takisto otriasla po údere časti meteoritu a ten zničil jednu z budov, ale v meste sa už začali stavebné práce, pribudli nákladné autá a aj žeriavy. A podľa najnovšieho leaku to vyzerá, že budova bude opäť zrekonštruovaná.

Raketa bola odpálená, alebo premiestnená:

Obrovská raketa, ktorá bola umiestnená v sile, na kopci blízko Snooby Shores, bola podľa novej mapy buď premiestnená, alebo vypálená, alebo je silo zavreté. Ale podľa udalostí v hre, by mohla byť pravdepodobne odpálená na mimozemských votrelcov.

No a nakoniec, podľa tohto tweetu užívateľa RLHO8, je na obrázku vidieť, ako sa nám zasa o kúsok premiestnili kamióny, nesúce "skákajúce kamene", ktoré momentálne prechádzajú cez Greasy Groove a podľa špekuklácií mieria do spomínaného sila, kde sa nachádza aj raketa.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Návštevník GamesComu sa vys*al do batoha, zatiaľ čo čakal v rade na Fortnite

Návštevník GamesComu sa vys*al do batoha, zatiaľ čo čakal v rade na Fortnite

Tak konečne aspoň jedna vec, pre ktorú nemusíme ľutovať, že sme toho roku nešli. 

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Fortnite možno dostane first-person mod

Fortnite možno dostane first-person mod

Je však v rannom štádiu vývoja

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Fortnite už nie je najlepšie zarábajúcou hrou na svete

Fortnite už nie je najlepšie zarábajúcou hrou na svete

Predbehli ho iné hry na PC, konzolách aj na mobile.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Veľkosť hry Fortnite na PC sa zmenšila o 60GB vďaka patchu

Veľkosť hry Fortnite na PC sa zmenšila o 60GB vďaka patchu

Nový update výrazne zmenšil veľkosť hry.