Marvel Spider-Man Remastered PC

Marvel’s Spider-Man séria prichádza na PC!

3 júna, 2022 Marek Jaroš

Oba Spider-Man tituly si užijú hráči aj na PC. Poznáme dátum vydania!

Sony dnes na svojom State of Play poriadne prekvapilo. Z čista jasna ohlásilo, že na PC prinesie tituly Marvel’s Spider-Man Remastered a Marvel’s Spider-Man:Miles Morales!

Na oboch hrách Insomniac Games spolupracovalo priamo s Marvelom a veru, na hrách je to poznať. Obe patria vo svojom žánri k tomu najlepšiemu. Aj preto sa nemožno čudovať tomu, že séria predala na Playstation 4 a Playstation 5 dokopy už viac ako 33 miliónov kusov!

Peter Parker príde v Auguste, Miles Morales na jeseň

Marvel’s Spider-Man Remastered príde na PC už 12. Augusta tohto roka. Obsahovať bude aj obsah z Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps DLC. Nebude chýbať podpora klávesnice s myšou, nastavenia grafiky či ray-tracing. Presnejšie technické špecifikácie vývojári prinesú neskôr. Každopádne, Insomniac Games spolupracuje na PC portoch oboch hier so štúdiom Nixxes. Sony minulý rok kúpilo Nixxes práve na to, aby pomáhalo s portovaním hier na PC.

Príbeh Milesa Moralesa v Marvel’s Spider-Man:Miles Morales si hráči na PC užijú na jeseň tohto roka. Presnejší dátum nateraz nepoznáme.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.