Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Xbox series x

Microsoft predstavil next-gen konzolu, privítajte Xbox Series X

Microsoft na The Game Awards všetkých prekvapil s ich next-gen konzolou.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

Obrovské prekvapenie. Nijak inak sa nedá nazvať dnešné odhalenie Microsoftu na udelovaní ocenení na The Game Awards. Dočkali sme sa odhalenia mena a aj dizajnu konzoly.

Samotný šéf hernej divízie, Phil Spencer, odhalil, že next-gen konzola sa bude volať Xbox Series X. Odlišuje sa aj tým, že je dizajnovaná na výšku. Okrem toho vieme, že nový Xbox bude poháňananý customizovaným CPU založeným na architektúre AMD Zen 2. Rovnako grafika bude od AMD, s Radeon RNDA architektúrou.

A aby toho nebolo málo, Microsoft rovno ukázal aj novú hru, ktorá na novom Xboxe bežala. Je ňou Hellblade 2 a hra vyzerala neskutočne dobre. 

Xbox Series X vyjde na Vianoce 2020.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Xbox Series X - World Premiere - 4K Trailer

Xbox Series X - World Premiere - 4K Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články