Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Modern Warfare II prekročilo predaje v hodnote 1 miliardy dolárov

Po desiatich dňoch od vydania Call of Duty: Modern Warfare II

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

07. November 2022

call of duty modern warfare 2 artwork 2022

CoD: MW II pokračuje s extrémnymi predajmi aj naďalej. Za 10 dní od vydania hry Activision predal kópie hry v hodnote 1 miliardy dolárov. Najväčší záujem však bol hneď po vydaní, keď hra za otvárací víkend - teda úvodné tri dni - zarobila rekordných 800 miliónov dolárov. 

Hra je najpredávanejšiou hrou z celej série CoD a taktiež je podľa mnohých hráčov najzábavnejšiou hrou roku 2022. Na Steame je ešte aj dnes, 10 dní po vydaní, na vrchole rebríčka v predajoch. Práve tam však má hodnotenie len 55%.

Pri spustení CoD: Warzone 2.0 sa očakáva extrémny nárast hráčov. Ten totiž donúti hráčov kúpiť si CoD: MW II aby si mohli svoje zbrane efektívnejšie levelovať a aby proces nebol taký zdĺhavý. Warzone 2.0 vyjde celosvetovo 16. Novembra na všetky platformy.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články