Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Mravčia stratégia Empire of the Ants dostala nový trailer s dátumom vydania

Empire of the Ants je real-time stratégia, v ktorej musíte brániť svoju mravčiu kolóniu.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Empire of the Ants screenshot 1

Historických či sci-fi vesmírnych stratégii by ste našli celkom dosť. Avšak, stratégia zo sveta hmyzu? Takých veľa zrejme nie je. A už určite nie je veľa takých, ktoré by vyzerali tak nádejne, ako Empire of the Ants. V hre si zahráte za odhodlaného Mravca 103683e, ktorého úlohou je brániť svoju kolóniu.

"V hre Empire of the Ants je každé rozhodnutie rozhodujúce, každý krok strategický a každé dobytie odráža vaše schopnosti pri objavovaní sveta, v ktorom majú najmenšie bytosti obrovskú moc! Stratégia, prieskum, bitky a dokonca aj spojenectvo s miestnou divokou zverou budú potrebné na to, aby ste sa stali víťazmi nespočetných výziev, ktoré na hráčov čakajú, " píše sa v oficiálnej tlačovej správe. Odporúčam pozrieť si trailer nižšie, hra v ňom vyzerá skutočne fantasticky. Zrejme aj preto, že beží na najnovšom Unreal Engine 5.4.

Dobrou správou pre hráčov je aj to, že hra okrem PC vyjde aj na konzoly PlayStation 5 a Xbox Series S|X. Ak vás hra zaujala, do kalendára si poznačte jej dátum vydania - 7. November 2024.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Empire of the Ants – Release Date Trailer

Empire of the Ants – Release Date Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry