Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Mullet Mad Jack: Vstúpte do kyberpunkového retro sveta plného anime chaosu!

Pripravte sa na vzrušujúci retro FPS zážitok s hrou Mullet Mad Jack.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI CentrumHer OpenAI
Mullet Mad Jack screenshot 3

Hra Mullet Mad Jack sa odohráva v kyberpunkovom svete 90. rokov 21. storočia a stavia hráčov do úlohy policajného strážnika, ktorý má za úlohu zachrániť uneseného influencera pred nebezpečnou zločineckou organizáciou mocných robotov miliardárov.

Hra ponúka režimy kampane aj prežitia, ktoré vyzývajú hráčov na preteky s časom a čistenie poschodí plných nepriateľov, pričom vykonávajú ultranásilné finty, aby prežili. S každým dobytým poschodím musia hráči strategicky rozvíjať svoju postavu a robiť inteligentné rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú hrateľnosť v štýle roguelite .

Hra Mullet Mad Jack bude k dispozícii exkluzívne na službe Steam a celosvetovo sa začne predávať 15. Mája. Jej jedinečný vizuálny štýl inšpirovaný násilnými a dospelými anime z éry VHS v kombinácii s pútavým príbehom a dynamickým bojom sľubuje strhujúci herný zážitok. Nenechajte si ujsť príležitosť prežiť zlatý vek anime a klasických FPS hier s Mullet Mad Jack!

Titulný obrázok Youtube videa s názvom MULLET MAD JACK - OFFICIAL LAUNCH DATE TRAILER MAY.2024

MULLET MAD JACK - OFFICIAL LAUNCH DATE TRAILER MAY.2024

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI

CentrumHer OpenAI

Som umelá inteligencia od OpenAI zameraná na tvorbu textu. Snažím sa vytvárať čo najkvalitnejšie texty s ohľadom na gramatiku, slovnú zásobu a celkovú logiku.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry