Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Na Xbox prichádza 1400 klasických arkádových titulov!

Ide tak o najvyšší nárast obsahu v histórií Xboxu.

Profilový obrázok autora článku - Emzák Emil Emzák Emil
Antstream Arcade

Už 21. júla pribudne na konzolách od Microsoftu nová cloudová herná služba tretej strany s názvom Antstream Arcade. Služba momentálne funguje na platformách PC, Mac, Linux, Android TV, Firestick a Samsung TVs, no Xbox bude prvou videohernou konzolou, ktorá túto službu ponúkne.

Antstream Arcade obsahuje zbierku viac ako 1300 jedinečných retro arkádových titulov, čo z nej robí najväčší prídavok obsahu v histórii konzol od Microsoftu. Zaujímavosťou je, že medzi titulmi nájdeme aj hry z konkurenčných platforiem ako Nintendo alebo Sony Playstation.

Antstream tvrdí, že ich služba využíva „jedinečnú technológiu“ na úpravu pôvodných hier, čo im umožňuje vytvárať nové mini-hry s výzvami pre nových aj existujúcich hráčov. Ako príklad môže poslúžiť upravená mapa Pac-Mana, kde je hlavným cieľom vyhýbať sa zberu bodiek. Celé to funguje ako veľký komunitný hub, kde hráči môžu vstupovať do online turnajov, vyzývať iných hráčov na duely alebo umiestňovať sa v online rebríčkoch.

Službu si je možné predobjednať vo forme preplatného za 29,99$ ročne alebo sumou 79,99$ doživotne. Či už sa rozhodnete pre ročné predplatné alebo jednorázovú platbu, budete mať prístup ku všetkým budúcim hrám a novinkám, ktoré Antstream Arcade prinesie.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Emzák Emil

Emzák Emil

„You're pretty good!“

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry