Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Na zoznam odložených titulov sa pridáva aj Company of Heroes 3

Bohužiaľ, odklad sa nevyhol ani stratégií Company of Heroes 3.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Company-of-Heroes-3-Wallpaper

Rok 2021 videohrám neprial. Objavovalo sa mnoho odkladov a tak sa zdalo, že rok 2022 bude patriť k tým najbohatším, čo sa týka nádielky skvelých titulov. Avšak, ani v tomto roku nie je núdza o odklady.

Ani Company of Heroes 3 nestihne svoj plánovaný dátum vydania. Ten bol pôvodne plánovaný na 17. Novembra tohto roku. Dnes však vývojári na svojom blogu informovali o tom, že hra vyjde najskôr až 23. Februára 2023. Za predpokladu, že hru medzitým neodložia znova, samozrejme.

A dôvod? Hra ešte nie je v stave, v ktorom by ju vývojári chceli vydať: "Vieme, že chceme dodať najlepšiu možnú hru, a máme pocit, že to ešte nie je ono. Vaša spätná väzba nám pomohla pri rozhodovaní, aby sme zabezpečili, že CoH3 bude spĺňať vysoké štandardy vývojárskeho tímu aj našich hráčov. Tento dodatočný čas nám umožňuje pracovať na celkových vylepšeniach, vyvažovaní a dolaďovaní CoH 3, aby sme zabezpečili, že hra splní očakávania hráčov a prinesie zatiaľ najhlbší taktický zážitok v sérii."

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry