Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Nadupaná čínska hra Black Myth: Wukong má nový trailer

Vývoj vraj pokračuje dobre.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Február 2021

Black-Myth-Wu-Kong-Gameplay-Video

Pred pár mesiacmi sme vám predstavili jednu z najcoolovejších a najkrajších akčných adventúr, ktoré momentálne vznikajú v Číne. Black Myth: Wukong sa silne inšpirovať v Souls hrách ale prináša oveľa akčnejší gameplay, skvelé herné mechaniky a nadupané cutscény. Určite vám odporúčame pozrieť si prvý súvislý gameplay trailer.

Dnes tu máme ďalší trailer, ktorý znovu prezentuje nové časti sveta Black Myth: Wukong aj súboje. Tie majú byť silnou stránkou hry a každý miniboss má byť jedinečný. Ako sme sa z prvého traileru dozvedeli, hlavný hrdina môže pohltiť mini-bossa a neskôr využiť jeho schopnosti.

Čínske štúdio Game Science v novom traileri pripomenuli, že vývoj prebieha v poriadku a stále naberajú nových ľudí. Zdá sa teda, že tento projekt možno dotiahnu do úspešného konca. Kedy to tak bude je zatiaľ otázne.

Black Myth: Wukong je však hrou, ktorú si rozhodne nenecháme ujsť!

[#youtube-video id='uT6RZBz9ueM' title='']

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články