Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Najkrajšia slovenská hra Way of the Hunter sa chváli recenziami

Síce vyšla už pred troma mesiacmi, na Accolades trailer nie je nikdy neskoro.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. November 2022

Way-of-the-Hunter-PC-Screenshot-14

Bratislavské štúdio Nine Rocks Games v Auguste tohto roka vydalo vizuálne najkrajšiu hru, ktorá bola kedy vytvorená na Slovensku. Way of the Hunter (karta hry) je poctivý, realistický lovecký simulátor v otvorenom svete a vyzerá skutočne výborne. 

Hoci sme ju v našej recenzii trochu skritizovali za výrazné technické nedostatky, po patchoch je rozhodne skvelý čas sa do nej vrátiť. Vývojári a vydavateľ THQ preto vydali "Accolades trailer" ktorým sa chvália pozitívnymi slovami z recenzií.

Titulný obrázok Youtube videa

Náš verdikt v recenzii znel takto: "Výborný dojem z audiovizáleho spracovania a prostredia trochu skazia technické nedostatky a chýbajúce základné možnosti. Way of the Hunter je však poctivý, autentický lovecký simulátor."

Way of the Hunter vyšiel na PC, Xbox Series X, Series S a PlayStation 5, na Steame hru momentálne kúpite so zľavou 25%. Podporuje aj online kooperáciu a tak si ju užite s priateľmi a podporte slovenských vývojárov. 

Way-of-the-Hunter-Recenzia-PC

Way of the Hunter - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články