Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Najkrajšia slovenská hra Way of the Hunter sa chváli recenziami

Síce vyšla už pred troma mesiacmi, na Accolades trailer nie je nikdy neskoro.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

10. November 2022

Way-of-the-Hunter-PC-Screenshot-14

Bratislavské štúdio Nine Rocks Games v Auguste tohto roka vydalo vizuálne najkrajšiu hru, ktorá bola kedy vytvorená na Slovensku. Way of the Hunter (karta hry) je poctivý, realistický lovecký simulátor v otvorenom svete a vyzerá skutočne výborne. 

Hoci sme ju v našej recenzii trochu skritizovali za výrazné technické nedostatky, po patchoch je rozhodne skvelý čas sa do nej vrátiť. Vývojári a vydavateľ THQ preto vydali "Accolades trailer" ktorým sa chvália pozitívnymi slovami z recenzií.

Titulný obrázok Youtube videa

Náš verdikt v recenzii znel takto: "Výborný dojem z audiovizáleho spracovania a prostredia trochu skazia technické nedostatky a chýbajúce základné možnosti. Way of the Hunter je však poctivý, autentický lovecký simulátor."

Way of the Hunter vyšiel na PC, Xbox Series X, Series S a PlayStation 5, na Steame hru momentálne kúpite so zľavou 25%. Podporuje aj online kooperáciu a tak si ju užite s priateľmi a podporte slovenských vývojárov. 

Way-of-the-Hunter-Recenzia-PC

Way of the Hunter - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články