Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Need for Speed: Unbound má vyjsť v Novembri

FIFA 23 má vyjsť 30.9.2022

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

29. Jún 2022

Need-for-Speed-Next-Gen

Aj dnes tu máme leaky z dielne EA a nestojí za nimi nik iný, ako Tom Henderson. Pre portál Exputer zverejnil niekoľko detailov zo zdrojov blízkych štúdiám Electronic Arts.

Podľa dostupných informácií sa nový diel série NFS pre rok 2022 bude volať Need for Speed: Unbound a vyjde v Novembri. Konkrétny dátum vydania má byť 4.11.2022.

Jedným z nových detailov je to, ako má hra vyzerať po grafickej stránke. Vývojári sa vraj rozhodli skombinovať fotorealistickú grafiku so štylizovanými prvkami. Takže napríklad dym či plamene z výfukov majú byť "kreslené."

FIFA 23 vyjde tento rok posledný krát od Electronic Arts, od budúceho roka to bude EA Sports FC. Tohtoročný diel futbalovej série má vyjsť 30.9.2022, takže v tradičnom čase, ako každý rok. Ešte stále nie je potvrdené, či bude obsahovať cross-play naprieč platformami.

EA chystá aj Skate 4, ktorý by mal byť odhalený už v Júli, spolu s Need for Speed: Unbound.

Need-for-Speed-Unbound-screenshot-3

Need for Speed Unbound predstavené, spoznali sme dátum vydania

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články