Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Need for Speed Unbound predstavené, spoznali sme dátum vydania

Fotorealistická grafika doplnená kresleným art štýlom.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

06. Október 2022

Need-for-Speed-Unbound-screenshot-3

Po mesiacoch rôznych leakov a náznakov toho, ako bude tohtoročné Need for Speed vyzerať sme sa konečne dočkali. A veru, leaky neklamali. Need for Speed Unbound prinesie zaujímavé skĺbenie fotorealistickej grafiky s kresleným artom.

Či sa vám takéto smerovanie série páči alebo nie, treba uznať, že minimálne v tomto traileri to vyzerá veľmi efektne a zaujímavo. Ba priam až undergroundovo. Dobrou správou je, že hra prinesie offline singleplayer mód, takže hrať budete môcť aj bez (pre niektorých otravných) online prvkov.

Hra bola od začiatku vytváraná ako next-gen titul, preto vyjde len na PC, Playstation 5 a Xbox Series S|X. Dobrou správou však je, že vďaka tomu mohli vývojári Frostbite engine využiť naplno, hráči si tak užijú 4K hranie pri 60 snímkoch za sekundu.

Need for Speed Unbound príde na PC a konzoly 2. Decembra tohto roku.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom NFS Unbound trailer

NFS Unbound trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články