Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Need for Speed Unbound predstavené, spoznali sme dátum vydania

Fotorealistická grafika doplnená kresleným art štýlom.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Need-for-Speed-Unbound-screenshot-3

Po mesiacoch rôznych leakov a náznakov toho, ako bude tohtoročné Need for Speed vyzerať sme sa konečne dočkali. A veru, leaky neklamali. Need for Speed Unbound prinesie zaujímavé skĺbenie fotorealistickej grafiky s kresleným artom.

Či sa vám takéto smerovanie série páči alebo nie, treba uznať, že minimálne v tomto traileri to vyzerá veľmi efektne a zaujímavo. Ba priam až undergroundovo. Dobrou správou je, že hra prinesie offline singleplayer mód, takže hrať budete môcť aj bez (pre niektorých otravných) online prvkov.

Hra bola od začiatku vytváraná ako next-gen titul, preto vyjde len na PC, Playstation 5 a Xbox Series S|X. Dobrou správou však je, že vďaka tomu mohli vývojári Frostbite engine využiť naplno, hráči si tak užijú 4K hranie pri 60 snímkoch za sekundu.

Need for Speed Unbound príde na PC a konzoly 2. Decembra tohto roku.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom NFS Unbound trailer

NFS Unbound trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články