Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Nová dětská hra PAW Patrol World je již v prodeji

Nová dětská hra je kooperací na jedné obrazovce.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
Paw Patrol World Wallpaper

Společnost Outright Games, jeden z předních vydavatelů dětských her oznamuje, že hra PAW Patrol World je již v prodeji. Tato dobrodružná hra s otevřeným světem vychází v roce, který je pro tuto franšízu velmi zajímavý, protože oceňovaný animovaný seriál PAW Patrol, produkovaný společností Spin Master Entertainment, slaví 10 let od svého vzniku.

PAW Patrol World je nyní k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S a Steam. Níže si můžete prohlédnout launch trailer, hru naleznete v obchodech na každé příslušné konzole.

Titulný obrázok Youtube videa

PAW Patrol World je dobrodružná hra s otevřeným světem, ve které mohou hráči všech věkových kategorií prozkoumávat ulice rodného města štěňat Adventure Bay i dalších měst. Ve hře se také objeví původní britští herci, kteří seriál namluvili, včetně Justina Paula Kelleyho jako Chase, Solomona Browna jako Rydera, Kallana Holleyho jako Skye a Devana Cohena jako Rubblea a dalších! Hra také obsahuje kooperativní režim pro dva hráče na jedné obrazovce, takže si rodiče mohou zahrát hru spolu s dětmi.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry