Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Nový Avatar: Frontiers of Pandora trailer odhaluje pozadie príbehu

Očakávaný Avatar titul poodhalil svoj príbeh.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Avatar Frontiers of Pandora screenshot 5

Včera večer sa nám pripomenul aj Ubisoft so svojou Avatar hrou. Titul Avatar: Frontiers of Pandora nám celkom detailne poodhalil pozadie príbehu.

Návrat Sarentu

V hre Avatar: Frontiers of Pandora hráte za Na'vi, ktorého ako nemluvňa uniesla RDA, aby sa stal súčasťou Programu veľvyslancov (TAP) a vycvičili vás tak ľudským móresom. Boli ste držaní ďaleko od svojho domovského sveta Pandora a od svojich ľudí. Ste jedným zo zostávajúcich členov rešpektovaného klanu Sarentu, o ktorom sa predpokladalo, že zmizol už pred rokmi.

Počas bitky v Hallelujah Mountains (objavili sa aj v prvom filme Avatar), ste boli uvedení do núdzového kryospánku, keď RDA evakuovala Pandoru. O 15 rokov neskôr sa prebúdzate a vstupujete na Pandoru ako cudzinec vo svojom rodisku.

Klany a spoločníci

Aby ste sa mohli znovu spojiť s Pandorou a naučiť sa spôsoby Na'vi, stretnete pri objavovaní západnej hranice ďalšie klany. Stretnete sa s Aranahe, klanom tkáčov, ktorí si cenia tradície; Zeswa, klanom nomádov, ktorí sú pripravení na boj s RDA; a Kame'tire, klanom záhadných a samotárskych liečiteľov.

Títo Na'vi vás tiež naučia nadviazať puto so svojím vlastným spoločníkom banshee alebo ikranom. A keď sa vám to podarí, existuje mnoho spôsobov, ako môžete spoločne skúmať a brániť Pandoru; môžete dokonca skočiť z útesu, privolať svojho ikrana a preskúmať Pandoru z oblohy. Naučíte sa tiež jazdiť ako Na'vi na direhorse.

Ochrana Pandory

RDA sa vrátila na Pandoru, nebezpečnejšia ako kedykoľvek predtým, a opäť ohrozuje prekvitajúce ekosystémy a klany. Ste odhodlaný zabrániť RDA, aby zničila váš domovský svet. Bojujte s nimi pomocou zbraní Na'vi aj RDA. Využívajte svoju neuveriteľnú silu a obratnosť, vyrábajte novú výbavu a vylepšujte svoje schopnosti a zbrane pri liečení a ochrane Pandory.

Avatar: Frontiers of Pandora vychádza 7. Decembra na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X. Viac informácií o hre nájdete na našej stránke hry.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Avatar: Frontiers of Pandora - Official Story Trailer

Avatar: Frontiers of Pandora - Official Story Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry