Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Nový futbalový simulátor UFL sa pripomína vývojárskym denníkom

Tentokrát sa autori rozsiahlo rozprávajú o cut-scénach a AI.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
UFL nová futbalová hra

V posledných desaťročiach si hráči tak nejak zvykli na to, že tu máme len dva konkurencie schopné futbalové simulácie - FIFA a PES.

V posledných rokoch neplatí už ani to. Odkedy Konami PES premenovalo na eFootball a vývojárom poriadne osekalo budget, o hru takmer nikto nezakopne. Zaplátať dieru chcú vývojári zo štúdia Strikerz Inc., ktorí aktuálne pracujú na nádejne vyzerajúcej hre UFL.

Tá mala vyjsť už tento rok, no vývojári ju odložili. Podľa ich vlastných slov, hra je hotová na 80 percent. Jadro hry už majú hotové, v aktuálnej fáze dolaďujú fičúry, odstráňujú bugy a dávajú hru dokopy tak, aby ste si ju mohli zahrať už budúci rok. Fanúšikov určite poteší aj to, že UFL bude free-to-play.

V aktuálnom vývojárskom denníku sa vývojári rozhovorili o cut-scénach a AI. Hovoria, že pri filmečkoch chcú byť čo najvernejší realite, zatiaľ čo pri AI chcú dať hráčom čo najviac nástrojov na to, aby si hrateľnosť svojho tímu vyladili podľa predstáv.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom UFL™ Journey #2 | AI, Cutscenes, New Skeleton

UFL™ Journey #2 | AI, Cutscenes, New Skeleton

UFL

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry