Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Astro Bot

O zábavu bude postarané! ASTRO BOT príde na PlayStation 5 už tento September

KONEČNE!

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

Zrejme nebudem preháňať, keď poviem, že plnohodnotná ASTRO BOT hra je niečo, na čo majitelia konzol PlayStation 5 čakali od samotného uvedenia konzoly na trh. Dnes konečne môžeme povedať, že sme sa dočkali!

Na nočnom State of Play spoločnosť Sony oznámila plošinovku parádnym trailerom, ktorý dáva tušiť, že sa opäť môžeme tešiť na úrovne plné humoru, zábavy, ale aj odkazov na takmer 30 ročnú históriu značky PlayStation.

80 nových úrovní, ale aj ustavične vybitý DualSense ovládač. To všetko ponúkne nový ASTRO BOT

A na čo všetko sa môžeme tešiť? Vývojári sľubujú, že v novom ASTRO BOT dobrodrúžstve preskúmame 6 galaxií a dokopy viac ako 80 úrovní. Navštívime tak jedinečné planéty, ktoré ponúknu bujné lesy, piesočnaté pláže či horúce sopky. 

No pozrieme sa aj na menej tradičné miesta, ako sú napríklad gigantické presýpacie hodiny či koruny spievajúcich stromov. A to všetko v snahe nájsť Astrovú roztrúsenú posádku.

Každopádne, zatiaľ čo vy sa budete pri hre zabávať, váš DualSense ovládač zrejme bude poriadne trpieť. Už ASTRO's Playroom, ktoré bolo predinštalované na konzole PlayStation 5, hráčom ukázalo, čo to znamená, keď hra využije funkcie ovládača na úplne maximum.

Aktívne využitie vstavaného repráčiku, mikrofónu, haptickej odozvy či adaptívnych trigerov si vyžiadalo svoju daň v podobe krátkej výdrže ovládača DualSense. Ustavičnému nabíjaniu sa pri hre ASTRO BOT zrejme nevyhneme.

Ak chcete o hre vedieť viac, určite zamierte na oficiálny PlayStation Blog. Dobrou správou je, že na hru už nebudeme musieť dlho čakať. ASTRO BOT totižto vyjde na PlayStation 5 už 6. Septembra 2024!

Titulný obrázok Youtube videa s názvom ASTRO BOT - Announcement Trailer | PS5 Games

ASTRO BOT - Announcement Trailer | PS5 Games

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (1)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený