Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Očakávané pokračovanie Spider-Man: Across the Spider-Verse dostalo nový trailer

V traileri môžete zazrieť aj Spider-Mana z hry od Insomniac Games.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Spider-Man Across the Spider-Verse trailer

Spider-Man: Across the Spider-Verse je dlhoočakávané pokračovanie úspešného filmu z roku 2018, Spider-Man: Into the Spider-Verse.

V hlavných úlohách sa opäť predstavia Miles Morales (Shameik Moore) a Gwen Stacey (Hailee Steinfeld). O príbehu toho zatiaľ veľa nevieme. Trailer nám ukazuje Milesa, ako ho naháňajú ostatní Spider-Mani. Nateraz nevedno prečo. V traileri sa navyše neukázal ani hlavný záporák, ktorým bude Spot (Jason Schwartzman). Ten má schopnosť vytvárať interdimenzionálne portály (teleporty).

Už dávnejšie sme sa dozvedeli, že v novom filme navštívime 6 rôznych svetov, pričom každý z nich bude mať svoj vlastný art-štýl. Film tak po stránke animácie a grafiky nebude zaostávať za svojim predchodcom.

Zaujímavosťou je, že v traileri sme mohli vidieť aj Spider-Mana z hry od Insomniac Games. Nateraz nie je známe, či ide len o cameo, alebo má táto postava aj nejaký väčší význam pre príbeh. Mimochodom, Spider-Man 2 by mal vyjsť exkluzívne na Playstation 5 na jeseň budúceho roka.

Spider-Man: Across the Spider-Verse príde do kín 2. Júna 2023. Naplánované je aj ďalšie pokračovanie, Spider-Man: Beyond the Spider-Verse dorazí do kín 29. Marca 2024.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE - Official Trailer

SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE - Official Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry