Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

OFICIÁLNE: Mafia Remake bude mať český dabing

Čeština v Mafia Definitive Edition bude, dostaneme český dabing.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Mafia-Remake-čeština-český-dabing

Bude Mafia Remake v českom dabingu? Túto otázku sme si kládli od momentu, kedy bola oznámená Mafia Trilogy. A spolu s ňou komplet remake prvého dielu Mafia: The City of Lost Heaven. Táto česká hra mala vo svojej dobe fantastický český dabing, s hercami ako Marek Vašut, či Petr Rychlý.

Dnes sme dostali oficiálne informácie, či Mafia Definitive Edition dostane češtinu. Dabing bol potvrdený na oficiálnej stránke 2K Games. V tomto kompletnom remaku Mafie bude český dabing. Potvrdenie od Cenegy, lokálneho distribútora, ešte očakávame. Upresní, do akej miery bude dabing pôvodný a čo bude nové.

Český dabing do Mafia Remake oficiálne ohlásený

Je otázne, či bude dabing pôvodný, aký bol v Mafia: The City of Lost Heaven. Jeden z hercov je totiž už po smrti a kvalita zvuku nebola dostatočná na to, aby sa dala použiť v Mafia Definitive Edition. Český distribútor dokázal u 2K Games presadiť češtinu aj preto, že u nás pre túto hru existuje obrovský trh. Dovolím si povedať, že väčší, než kdekoľvek inde na svete na počet obyvateľov.

Dabing bol potvrdený na oficiálnej stránke 2K Games. Český dabing má aj Mafia II: Definitive Edition, ktorá vychádza dnes. Mafia III: Definitive edition má české titulky.

Mafia Remaster CZ Dabing

Dúfame, že vás táto správa potešila a na znak toho, že si prácu vývojárov vážime, by sme si mali hru v češtine kúpiť. Aby aj ostatné štúdiá mali motiváciu prinášať aspoň CZ titulky.

Kedy vyjde Mafia Definitive Edition?

O dátume vydania sme vám už písali v tejto novinke. Dátum unikol na Microsoft Store a teraz ho môžeme potvrdiť.

Mafia: Definitive Edition vyjde 28.8.2020, Mafia II: Definitive Edition a Mafia III Definitive Edition vychádzajú dnes na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Mafia-Remake-čeština-český-dabing

Cenega potvrdila hercov českého dabingu Mafia: Definitive Edition

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry