Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Ohlásené taktické RPG Marvel’s Midnight Suns

Na hre pracujú vývojári série XCOM.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

25. August 2021

Marvels-Midnight-Suns

Niekoľkomesačným špekuláciám dnes konečne odzvonilo. 2K na Gamescome konečne ohlásili taktické RPG od tvorcov série XCOM - Marvel’s Midnight Suns.

Oznamovací trailer nám ukázal niekoľko známych tvárí. Tešiť sa môžeme na Doctora Strangea, Iron Mana, Blada či Ghost Ridera. Avšak, vy sami si budete môcť vytvoriť vlastného superhrdinu.

Ako inak, pôjde o ťahové RPG. Avšak vývojári tvrdia, že hra bude mať so série XCOM spoločné len minimum. Pôjde o samostatnú hru. Vôbec prvý gameplay by sme mali vidieť už 1. Septembra. .

Marvel’s Midnight Suns vyjde v Marci 2022.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články