Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Ohlášení nového Dooma se údajně blíží

Už jsou to čtyři roky, co jsme naposledy navštívili peklo. Je načase to napravit

Profilový obrázok autora článku - Jakub Jakub
blop8p38gsa41

Čas nám neúprosně letí a věřte nebo ne, je to už víc jak čtyři roky, co jsme se dočkali posledního Dooma. Ano, správně, poslední zběsilé rubačky a nefér boje se samotným peklem. No a jestli jste si už poslední dobou říkali, že by to třeba chtělo nějaké pokračování, nebo jste přemýšleli nad tím, zda nějaké pokračování nevzniká, můžete se pomalu začít radovat.

Ale zatím opravdu jen pomalu, oznámení nového Dooma je totiž zatím jen spekulací. Nicméně o této spekulaci mluví hned dva velké herní weby, takže je určitě na místě, je brát aspoň trošku vážně. O informaci ohledně ohlášení nového Dooma informují weby The Verge, prostřednictvím Toma Warrena a Eurogamer. Dojít by k tomu mělo na červnové akci Xbox Showcase a napovídají tomu hned dvě poměrně velké věci. Jednak už loni unikly jisté informace o něčem, co nese pracovní názem Doom Year Zero a druhak byla Zenimaxem zaregistrována značka IDKFA. Kdo ví, ten ví, jedná se samozřejmě o znění jednoho ze znamých cheatů z Doomu.

Nezbývá než si tedy počkat na 9. června, kdy proběhne již zmíněná akce Xbox Showcase a doufat, že si to s peklem někdy opět znovu rozdáme.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub

Jakub Hviezda

Zapálený PC hráč hrající hry všeho druhu už přes dvacet let a pro kterého konzole znamenají jen sprosté slovo

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry