Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Oznámena akční adventura Eternal Strands

Parta veteránů vedená bývalým creative directorem Dragon Age oznámila svoji první hru

Profilový obrázok autora článku - Jakub Jakub
eternal_strands_2_3a9e205d-d0ca-44db-932b-1fb47d0a30d4

Poměrně čerstvě založené studio Yellow Brick Games, které vede bývalý creative director Dragon Age Mike Laidlaw, spolu s dalšími veterány z řád bývalých zaměstnanců Ubisoftu, Bioware, nebo EA, oznámilo svůj první společný herní počin. Hra nese název Eternal Strands a mělo by se jednat o krásně barevnou akční adventuru, běžící na Unreal Enginu 5, a která je svým stylem inspirována hrou Shadow of Colossus, nebo třeba skvělým The Legend of Zelda.

Titulný obrázok Youtube videa

Eternal Strands by mělo nabídnout krásný a barevný svět, sázet by mělo na skvěle pracující fyziku, gigantické nepřátele, celkově využívatelné prostředí a různé magické hrátky. Chopíte se mladé dobrodružky Brynn a společně s ní se rozhodnete odhalit tajemství bájného a tajemného národa. V boji s gigantickými nepřáteli budete využívat nejen svou mocnou magii, ale i krásné a manipulovatelné prostředí. Boj by měl být sám o sobě velmi originální a měl by popustit uzdu vaší fantazii.

Celkově vývojáři označují titul jako zcela nový herní zážitek. Fantazii se meze klást nebudou ani při vylepšování zbrání, kombinování kouzel, nebo v neposlední řadě při výrobě zbroje. Zároveň budeme moci ve stylu Shadow of Colossus šplhat po nepřátelích a hledat jejich nejslabší místa. Podobnou možnost nabízí i nedávno vydané Dragon's Dogma 2, což je ale stylově něco trošku jiného, než má být Eternal Strands.

Eternal Strands vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series a vyjít by mělo někdy v roce 2025.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Jakub

Jakub Hviezda

Zapálený PC hráč hrající hry všeho druhu už přes dvacet let a pro kterého konzole znamenají jen sprosté slovo

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry