Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Oznámené BORN OF BREAD

Vyzerá to byť ako veľmi zaujímavá adventúra

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

14. December 2022

BORN OF BREAD

BORN OF BREAD je adventúra s detskou cartoon 2.5D grafikou. V hre budete hrať za múkového golema, ktorý bude mať zvláštne schopnosti. Hra ponúkne ťahové súboje a mapu s rôznými regiónmi ktorú budete pomaly preskúmavať.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom BORN OF BREAD - Announcement Trailer

BORN OF BREAD - Announcement Trailer

Hra bude Singleplayer a výjde v lete roku 2023 na PC a Xbox. Na viac informácií môžeme len čakať, a pridať si hru do Steam zoznamu želania.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články