Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Padla prvá klapka Gran Turismo filmu

Vo filme si zahrá aj Orlando Bloom či David Harbour.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

15. November 2022

Gran Turismo film

Sony len pomerne nedávnom začalo využívať silu svojich značiek naplno. Veď len začiatkom tohto roka vydala ich produkčná spoločnosť Playstation Productions vôbec prvý projekt - film Uncharted.

A zatiaľ čo sa všetci nevedia dočkať The Last of Us seriálu, potichúčky sa chystajú aj ďalšie projekty. Jedným z nich je aj film na motívy Gran Turismo.

Film bude sledovať skutočný príbeh hráča Gran Turismo, ktorý sa cez GT Academy dostal až k reálnemu pretekaniu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články