Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Paradox Interactive nám už o pár dní predstaví nové hry

The Paradox Announcement Show sa uskutoční už 6. Marca.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

28. Február 2023

Paradox Announcement Show 2023

Paradox Interactive bude už budúci pondelok, 6. Marca, hostiť event, na ktorom nám oznámi nové hry a expanzie.

The Paradox Announcement Show by mal priniesť 3 nové hry. Novú hru by malo ukázať štúdio Harebrained Schemes, ktoré hráči poznajú ako vývojárov trilógie Shadowrun. Novinku predstaví aj štúdio Colossal Order, ktoré stojí za mega úspešným Cities: Skylines. A do tretice by malo s niečim novým prísť štúdio Paradox Tectonic.

Okrem nových hier uvidíme aj rôzne expanzie pre už vydané hry. Ktoré, to sa dozvieme už o pár dní, konkrétne 6. Marca o 18:00 nášho času. Nezabudnite nás sledovať, aby vám nič dôležité neušlo!

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Paradox Announcement Show 2023 Trailer

The Paradox Announcement Show 2023 Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený