Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

PC Building Simulator 2 vyšiel na Epic Games Store

Druhý diel simulátoru stavania a opravovania počítačov je vonku.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint
PC Building Simulator 2

Pokračovanie úspešnej hry PC Building Simulator vyšlo 12. októbra na Epic Games Store a prinieslo aj plno noviniek.

PC Building Simulator 2 ponúka viac ako 1200 počítačových komponentov od viac ako 40 výrobcov vrátane značiek ako NVIDIA, AMD a podobne. Hra taktiež ponúka aj dlhý režim kariéry ktorý má cez 30 hodín kde budete robiť servis počítačov a taktiež ich aj stavať.

Titulný obrázok Youtube videa

V PC Building Simulator 2 môžete byť aj naozaj kretatívni vďaka režimu „Free Build“. V tomto režime môžete volne stavať a nakupovať počítače ako sa vám zachce a vďaka novým možnostiam kustomizácie môžete postaviť počítač, aký si len dokážete predstaviť.

Hra ponúka aj funkcie a možnosti ako napríklad: Vylepšenú grafiku, Detailne prepracovaný softvér aj hardvér, Nastavitelné RGB svetlá na všetkých komponentoch, Podrobné sledovanie štatistík počítača ako napríklad teplotu, alebo aj vyššie zmienené funkcie ako napríklad nové možnosti úpravy bedne pomocou nálepok alebo nasprejovania bedne a viac ako 1200 komponentov v základnej hre pri vydaní. Po novom môžete taktiež aj zdielať s komunitou vaše stavby počítačov pomocou súborov vo formáte .pcbs.

Hru si môžete zakúpiť na Epic Games Store a prvý týždeň od vydania (12.-19. október) dostanete taktiež 10% zľavu na nákup hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint Oficiálny Patrón

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry