Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

PC Game Pass zadarmo. Xbox teraz spustil lákavú akciu

Zahrajte si stovky hier úplne zadarmo.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PC Game Pass zadarmo

Po nedávno spustenej akcii Xbox Game Pass za 1 euro Xbox spustil ďalšiu parádnu akciu. Tento krát môžete mať Game Pass úplne zadarmo a zahrať si tak všetky pecky, ktoré prišli do služby posledné mesiace. 

Xbox teraz úplne zadarmo rozdáva PC Game Pass, službu môžete získať zdarma na 14 dní. Ponuku však môžu uplatniť len noví členovia, ktorí ešte Game Pass nemajú aktivovaný. Stačí zájsť na stránku Xbox Game Pass, prihlásiť sa k Microsoft kontu a uplatniť 14 dní PC Game Pass zadarmo. Pri uplatnení je nutné zadať platobnú kartu, z ktorej si Microsoft stiahne platbu v prípade, že si PC Game Pass ponecháte dlhšie. Cena predplatného na 1 mesiac je potom 9,99€.

Za 14 dní si môžete vyskúšať všetky hry v PC Game Pass a nahrať v nich koľko len chcete. Medzi tie najnovšie patrí Football Manager 2024, novinky série Like a Dragon, Cities Skylines II, Starfield, Forza Motorsport, Lies of P, Cocoon, Jusant, F1 Manager 2023 a ďalšie. 

Keďže v PC Game Pass je obsiahnutá aj celá knižnica EA Play, zahrať si tak môžete Wild Hearts, Dead Space remake, NFS Unbound, FIFA 23, Battlefield 2042 alebo F1 2022.

Xbox Game Pass November 2023

Novinky v Xbox Game Pass na prvú polovicu Novembra/Listopadu 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry