Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Planet of Lana je nádherná platformovka s puzzle prvkami

Hra ponúkne nádherný art štýl, silné priateľstvo a puzzle prvky.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Planet of Lana

Jednou z hier, ktoré sa nám ukázali včera večer v rámci Day of the Devs streamu bola aj nádherne vyzerajúca platformovka Planet of Lana. Tú odprezentoval jej kreatívny vedúci Adam Stjärnljus.

V hre sa zhostíte hlavnej postavy s menom Lana, ktorá je na záchrannej misií, kde sa snaží zachrániť svoju sestru pred robotmi, ktoré napadli ich planétu. Na ceste stretáva záhadného tvora s menom Mui. Rýchlo si spolu vybudujú silné priateľstvo. Mui sa však ukáže aj ako skvelý spoločník, ktorý vám dokáže pomôcť pri riešení rôznych enviromentálnych hádaniek.

Planet of Lana vyjde ešte tento rok na PC, Xbox One a Xbox Series S|X.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články