Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Playstation hráči prevalcovali tých Xboxových. Na Pornhube!

Najvyhľadávanejšou hrou bol aj tento rok Fortnite.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Pornhub community intro

Pornhub z času na čas zverejní nejakú tu zaujímavú štatistiku z toho, ako používatelia túto platformu používajú. Pri súhrne roka 2022 tak nemohol vynechať ani hráčov videohier.

Čo sa týka návštevnosti z konzol, až o 73.1% všetkých návštev sa postarali majitelia konzol Playstation. Návštevnosť z Xboxov bola len tretinová, tj. na úrovni 25.5%. O zvyšok sa postaralo Nintendo a PS Vita.

Najvyhľadávanejšou hrou na Pornhube bol aj tento rok Fortnite. Najlepšiu trojku dopĺňa Overwatch a Genshin Impact, kedy si hry polepšili oproti minulému roku o 1, resp. 6 priečok. Medzi skokanov roka môžeme zaradiť Cyberpunk (+12), Summertime Saga (+18) či Valorant (+21).

Celkovo najvyhľadávanejšou videohernou postavou bola D.Va z Overwatch. Každopádne bez toho aby som sa niekoho dotkol, pri pohľade na D.Va to zrejme ani nemohlo dopadnúť inak. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry