Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Playstation hráči prevalcovali tých Xboxových. Na Pornhube!

Najvyhľadávanejšou hrou bol aj tento rok Fortnite.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

15. December 2022

Pornhub community intro

Pornhub z času na čas zverejní nejakú tu zaujímavú štatistiku z toho, ako používatelia túto platformu používajú. Pri súhrne roka 2022 tak nemohol vynechať ani hráčov videohier.

Čo sa týka návštevnosti z konzol, až o 73.1% všetkých návštev sa postarali majitelia konzol Playstation. Návštevnosť z Xboxov bola len tretinová, tj. na úrovni 25.5%. O zvyšok sa postaralo Nintendo a PS Vita.

Najvyhľadávanejšou hrou na Pornhube bol aj tento rok Fortnite. Najlepšiu trojku dopĺňa Overwatch a Genshin Impact, kedy si hry polepšili oproti minulému roku o 1, resp. 6 priečok. Medzi skokanov roka môžeme zaradiť Cyberpunk (+12), Summertime Saga (+18) či Valorant (+21).

Celkovo najvyhľadávanejšou videohernou postavou bola D.Va z Overwatch. Každopádne bez toho aby som sa niekoho dotkol, pri pohľade na D.Va to zrejme ani nemohlo dopadnúť inak. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články