Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PlayStation spúšťa letný výpredaj!

Sony dnes predstavuje letnú ponuku PlayStation zliav na vybrané herné tituly.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PlayStation-Letne-Zlavy

Zvýhodnené ceny platia od dnešného dňa do 21.augusta alebo do vypredania zásob. Kompletná ponuka obsahuje tentokrát cez sedemdesiat hier vrátane špeciálnych edícií, od PS5 noviniek až po legendárne herné klasiky a VR tituly.

V horúcich letných dňoch sa môžete schladiť napríklad pri Horizon Forbidden West (recenzia), ktorého PS5 verziu si teraz zakúpite za 39,99€ a PS4 za 35,99€. Pre skutočných fajnšmekrov je pripravená aj akčná cena špeciálnej edície najnovšieho dielu tejto série. PS5 verzia Horizon Forbidden West Secial Edition je teraz len za 49,55€, pre majiteľov PS4 v cene 39,99€. Ak túžite svoju zbierku rozšíriť o niekoľko artefaktov z tejto hry, Collector‘s Edition môže byť vaša už za akčných 159,99€, nadupaná Regala Edition za 219,99€.

Milovníci pretekov a rýchlych áut si prídu na svoje s tohtoročnou novinkou Grand Turismo 7, ktorá je teraz pre PS5 hráčov dostupná v cene 39,99€, PS4 verzia za 34,99€. Rozšírená Gran Turismo 7 25th Anniversary Edition pre obe verzie konzol môže byť vaša za čiastku 59,99€.

Ak patríte medzi fanúšikov Jina Sakaie, vás poteší aj rozšírená verzia Ghost of Tsushima Director’s Cut v dočasnej cene 39,99€ pre PS5 34,99€ a vo verzií pre PS4.

Súčasťou letných zliav sú tiež ďalšie populárne PS5 tituly. Napríklad automobilová bojovka Destruction AllStars za 11,99€, mysteriózna Death Stranding Directors’s Cut za 34,99€ alebo farebný svet Ratchet & Clank: Rift Apart za 39,99€. Medzi nimi nájdete aj Returnal a Demon’s Souls za rovnakú cenu 39,99€ a mnohé ďalšie.

Aktuálne akčné zľavy sa tradične týkajú aj kolekcie PlayStation HITS. Vďaka tomu sa tak môžete naladiť na jesenný príchod nového pokračovania príbehu Kratosa a Atreusa z God of War HITS alebo God of War 3 Remaster HITS len za 9,99€. Za rovnakú cenu si môžete zaspomínať na predchádzajúce časti ďalších obľúbených sérií, napríklad s GT Sport HITS, The Last Of Us Remastered HITS, Uncharted Collection HITS a ďalších.

Kompletnú ponuku zliav v rámci letnej akcie nájdete na oficiálnej stránke PlayStation Slovensko.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články