Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Po dlhých 5 rokoch vychádza Read Only Memories: NEURODIVER

Konečne!

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Read Only Memories NEURODIVER logo

Trvalo to len 5 rokov, no fanúšikovia oceňovaného titulu 2064: Read Only Memories sa konečne dočkali pokračovania. Dnes totižto vychádza Read Only Memories: NEURODIVER.

V hre sa pozrieme do cyberpunkového sveta mesta Neo-San Francisco. Pripojíte sa k ES88, mladej esperke, ktorá sa snaží odhaliť temné tajomstvo číhajúce v Neo-San Francisco. ES88, ktorú zamestnáva MINERVA, mocná organizácia špecializujúca sa na informačnú vedu, neurotechnológiu a mimozmyslové javy, dostala za úlohu vypátrať záhadnú psychickú entitu známu ako Golden Butterfly, ktorá sa skrýva v pamäti obyvateľov Neo-San Francisca a fragmentuje ju. Kto sú? Prečo to robia? A ako ich zastavíte?

Read Only Memories: NEURODIVER si už od dnes môžete zahrať na PC, PlayStation 5, Xbox One (tým pádom aj na Xbox Series S|X) a Nintendo Switch. Cenovka hry je stanovená na 14.79€.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Read Only Memories: NEURODIVER - Launch Trailer

Read Only Memories: NEURODIVER - Launch Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry