Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

CentrumHer Patreon

Podporte redakciu CentrumHer.eu na Patreone

Stručne o Patreone a ako nás môžete podporiť.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

28. Jún 2021

Pred pár dňami sme spustili Patreon - oficiálny spôsob, ako nás môžu naši fanúšikovia podporiť. Urobili sme tak po hlasovaní, ktoré sme spustili na našom Instagrame, kde niekoľko desiatok sledovateľov odhlasovalo Patreon. Pýtali sme sa aj na to, či by mali súťaže bývať exkluzívne na Patreone.

A tak sme spustili Patreon, na ktorom nás môžete podporiť sumou 1, 3 alebo 5 eur mesačne. Zároveň sme na webe vypli všetky reklamy a tak vám môžeme priniesť novinky a recenzie bez vyrušovania. Vypnuté reklamy znamenajú rýchlejšie načítavanie webu, viac miesta na obrazovke a lepšie skóre v hodnotení Google. Bližšie sme tieto technické detaily vysvetlili v článku na Patreone.

Peniaze z Patreonu sa budú rovnako ako príjmy z reklám používať na hosting, doménu, platené pluginy, poštovné na darčeky a iné výdavky. Zároveň na Patreone budeme rozdávať hry a rozhodne sa vám odvďačíme.

Inak sme zapracovali aj na ďalších novinkách na webe. Je to úplne nová stránka s Podcastmi ale spustili sme aj novú AMP verziu stránok, zobrazených vo vyhľadávači Google. Všetko čo robíme, robíme vo voľnom čase po robote, po škole a neustále sa snažíme zlepšovať.

Ak máte radi naše články a chcete nás podporiť, zvážte Patreon. Ďakujeme!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Poznáme výhercov darčekov z hlasovania o GOTY 2022

Poznáme výhercov darčekov z hlasovania o GOTY 2022

Súťaž exkluzívne pre registrovaných.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Čo nové na CentrumHer? Changelog verzia 1.1

Čo nové na CentrumHer? Changelog verzia 1.1

Pridali sme niekoľko nových fíčur.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom TOP 20 hier roka 2022 podľa redakcie CentrumHer

TOP 20 hier roka 2022 podľa redakcie CentrumHer

Vybrali sme to najlepšie, čo vyšlo v roku 2022.

Titulný obrázok pre článok s nadpisom Spúšťame predplatenú službu CentrumHer+!

Spúšťame predplatenú službu CentrumHer+!

Získaj výhody ako nikto iný.