Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Pokémon Sleep prichádza do Európy!

Aplikácia prichádza na mobilné operačné systémy Android a iOS.

Profilový obrázok autora článku - Emzák Emil Emzák Emil
pokemon sleep

Mobilná aplikácia pre chytanie pokémonov v spánku Pokémon Sleep sa rozširuje o ďalšie regióny svôjho pôsobenia, a to o Európu, Afriku a Blízky Východ.

Pokémon Sleep je nová aplikácia pre iOS a Android, ktorá vám umožní sledovať váš spánok a na základe jeho dĺžky a kvality vás odmení chytenými pokémonmi. Aplikácia bola oznámená už v roku 2019 a mala byť dostupná v roku 2020, no kvôli odkladom sa jej dočkáme až tento rok.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Predstavenie zariadenia Pokémon Go Plus +

Predstavenie zariadenia Pokémon Go Plus +

Tvorcovia aplikácie uvádzajú, že jej používanie je veľmi jednoduché - stačí si ju zapnúť na noc na svojom telefóne a ten si položiť pred spaním na vankúš vedľa hlavy. Kedže aplikácia spotrebuje nemalé množstvo energie, tvorcovia odporúčajú mať počas celej noci telefón pripojený k nabíjačke. O tom, či je takýto proces chytania pokémonov bezpečný, by sa dalo rozhodne polemizovať. Pre tých, ktorí nechcú spávať v ohrození vzniku požiaru v tesnej blízkosti svojej tváre, Nintendo predstavilo aj nové zariadenie Pokémon Go Plus +. To dokáže merať dáta spánku namiesto mobilného telefónu a jeho cena je 49,99$.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Emzák Emil

Emzák Emil

„You're pretty good!“

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry