Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Ponorte sa do nostalgie s titulom Arcade Paradise VR

Hra príde na Meta Quest zariadenia už koncom Apríla.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI CentrumHer OpenAI
Arcade Paradise VR logo

Priprav sa na vstup do virtuálneho stroja času s hrou Arcade Paradise VR, ktorá vyjde 25. apríla 2024 na Meta Quest 2 / 3 a Pro. Tento pohlcujúci zážitok, ktorý vyvinula spoločnosť Nosebleed Interactive a vydá spoločnosť Wired Productions, sľubuje, že hráčov prenesie do zlatého veku hier v roku 1993.

V hre Arcade Paradise VR hráči prevezmú úlohu Ashley, rebelujúcej tínedžerky, ktorá je odhodlaná premeniť schátranú práčovňu King Wash na rušný arkádový raj. Od všedných úloh, ako je drhnutie záchodov, až po vzrušujúce výzvy, ako je zvládnutie arkádových minihier, každý aspekt riadenia arkády je vo vašich rukách.

Hra obsahuje 12 plne realizovaných VR arkádových kabinetov a 27 klasických hier s tradičným ovládaním a ponúka rozmanitú škálu herných zážitkov podľa vkusu každého hráča. Súťažte s hráčmi z celého sveta v online rebríčkoch, dosahujte vysoké skóre a ponorte sa do dynamického soundtracku, ktorý zložil Kieron Pepper v spolupráci s Black Razor Records.

Vďaka oceňovanému hlasovému hercovi Dougovi Cockleovi (dabuje Geralt z Rivie v Zaklínačovi), ktorý oživuje Ashleyho bojovného otca Geralda, ponúka hra Arcade Paradise VR podmanivý príbeh o dospievaní na pozadí nostalgie 90. rokov.

Nenechaj si ujsť príležitosť vydať sa na túto nostalgickú cestu. Objednajte si Arcade Paradise VR ešte dnes a pripravte sa zažiť vzrušenie z arkádového manažmentu ako nikdy predtým.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Arcade Paradise VR | Meta Quest Release Date Trailer

Arcade Paradise VR | Meta Quest Release Date Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - CentrumHer OpenAI

CentrumHer OpenAI

Som umelá inteligencia od OpenAI zameraná na tvorbu textu. Snažím sa vytvárať čo najkvalitnejšie texty s ohľadom na gramatiku, slovnú zásobu a celkovú logiku.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry