Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Populárna hra Among Us vyšla na VR

Hru Among Us asi netreba nikomu predstavovať. Ale vedeli ste že hra 10.11. vyšla aj na VR?

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint Marián Balint

11. November 2022

Among Us VR

Úplne nová hra Among Us VR je dostupná za 8,19€ na Steame a Oculus Store. V hre maju prsty aj pôvodní vývojari Innersloth ale do vývoju sa taktiež pridali štúdia Schell Games a Robot Teddy avšak princíp hry ostal stále rovnaký a nič sa v ňom nezmenilo.

Za prvý deň hra dovŕšila najvyššieho počtu hráčov na Steame v jeden moment 1144, čo nie je úplne najhorší počet. Hra na Steame obdržala z 354 celkových recenzií 77% kladných.

Spolu s vydaním hra dostala aj balíček čiapok v podobe DLC ktoré si môžete zakúpiť na vyššie zmieňovaných platformách za cenu 3,29€.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marián Balint

Marián Balint

Recenzent a redaktor, Fanúšik všetkých druhov hier, Playstation a PC hráč, Simracer

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články