Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Poznáme dátum vydania Zombie Army Trilogy

Zombie Army Trilogy na naše PC, PS4 a XBOX One zaútočí už začiatkom Marca.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

06. Február 2015

zombie-trilogy-3

Dnes nám nezávislé štúdio Rebellion, ktoré sídli vo veľkej Británii oznámilo, že ich hra Zombie Army Trilogy vyjde na PC, Playstation 4 a XBOX One už 6. Marca. Na PS4 a XBOX One hra vyjde ako v krabičkovej verzii, tak aj na jednotlivých digitálnych obchodoch.

Na PC hra vyjde len na Steame a v oficiálnom internetovom obchode Rebellionu. No a pôvodný majitelia si budú môcť uplatniť 60% zľavu!

Táto edícia sa tak prvýkrát dostane aj na konzoly a hráči si tak budú môcť zahrať remasterované verzie prvých dvoch hier a novú, tretiu hru-kampaň, a k tomu dostanú aj celkom nový obsah.

Samozrejmosťou sú tak nové skiny pre postavy, čo co-op v ktorom si po svojom boku zahrajú až 4 hráči. Hra tak pôjde v 1080p.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený