Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Poznáme finálne HW požiadavky pre Hogwarts Legacy

Tak čo, rozbehá váš PC očakávanú hru zo sveta Harryho Pottera?

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

13. Január 2023

Hogwarts Legacy Wallpaper

Vydanie hry Hogwarts Legacy sa pomaly, ale isto blíži. Brány tejto hry sa verejnosti otvoria už 7. Februára. Nastal teda najvyšší čas, aby sa s nami vývojári podelili o finálne HW požiadavky.

Vývojári pekne podelili HW požiadavky do 4 jednoduchých kategórií - Low (720p/30 FPS), High (1080p/60 FPS), Ultra (1440p/60 FPS) a Ultra 4K (4K/60 FPS). Z nich je pekne vidno, že 16GB RAM je dnes už jednoducho minimum. Zároveň aj veľký disk, nakoľko hra si z neho ukrojí 85GB.

Ak sa chcete o hre dozvedieť viac, určite zamierte na kartu Hogwarts Legacy na našich stránkach. Ak ste u nás zaregistrovaný a nechcete, aby vám o hre niečo ušlo, môžte jej dať follow. Všetky články o hre tak potom nájdete vo vašom používateľskom feede.

Hogwarts Legacy screenshot

Hogwarts Legacy sa predvádza v nových gameplay záberoch

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články