Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Poznáme presný dátum a čas Xbox Games Showcase a Starfield Directu

Na podvečer v Nedeľu 11. Jún si nerobte žiadne plány.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Xbox Game Showcase a Starfield Direct

Už začiatkom Marca sme vás informovali o tom, že Microsoft si na Nedeľu 11. Júna naplánoval svoj Xbox Games Showcase, na ktorom ukáže chystané novinky. Dnes spoločnosť upresnila čas, kedy event prebehne.

Spoločnosť na svojom webe informovala o tom, že Xbox Games Showcase sa uskutoční v Nedeľu, 11. Júna o 19:00 nášho času. Hneď po Showcase sa uskutoční aj Starfield Direct, ktorý prinesie tony nových gameplay záberov, rozhovorov s vývojármi a behind-the-scenes informácie.

Livestream budete môcť sledovať na YouTube, Facebooku či Twitchi. Microsoft pre livestream chystá dokonca aj titulky, v ponuke by malo byť viac ako 30 jazykov. Xbox Showcase ako aj Starfield Direct tak budeme môcť sledovať s českými aj slovenskými titulkami. 

Prvá polovica Júna teda bude nabitá poriadnými novinkami. Okrem Microsoftu bude mať konferenciu aj Ubisoft a dočkáme sa aj ďalšieho pokračovania akcie s názvom Summer Game Fest. O všetkom podstatnom vás budeme informovať, rozhodne nás teda sledujte aj naďalej!

Summer Game Fest 2023

Summer Game Fest 2023 sa bude konať 8. Júna

Ubisoft office

Ubisoft naplánoval svoju konferenciu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry